Скликається вісімнадцята сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот видав розпорядження про скликання вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 9 жовтня 2013 року о 10-00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013-2015 роки.

2. Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки.

3. Про внесення змін до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об?єктах Полтавської області на 2011 – 2015 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

5. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, затвердженого рішенням п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року.

6. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік.

7. Про внесення змін до обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки.

8. Про присвоєння імені Василя Кричевського Полтавському краєзнавчому музею.

9. Про присвоєння імені В.І. Литвиненка Комунальному вищому навчальному закладу І рівня акредитації Полтавської обласної ради "Кременчуцький медичний коледж".

10. Про надання в користування Решетилівській районній громадській організації «Сокіл» мисливських угідь на території Решетилівського району.

11. Про надання в користування сільській громадській організації «Мисливсько-рибальське товариство «Фазан» мисливських угідь на території Решетилівського району.

12. Про Положення про Порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва в новій редакції.

13. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

14. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

15. Про внесення змін до рішення п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року "Про прийняття цілісних майнових комплексів (майна) станцій та відділень екстреної (швидкої) медичної допомоги у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області".

16. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

17. Про затвердження Порядку розгляду обласною радою питань користування надрами на території Полтавської області.

18. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "ПЛАСТ" на видобування природного газу, конденсату Вакулівського газоконденсатного родовища на території Шишацького та Миргородського районів Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

19. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю "КАЛИНА" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр підземних прісних вод на території Гадяцького району Полтавської області.

20. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОЖКІВСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр підземних прісних вод на території Полтавського району Полтавської області.

21. Про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо відшкодування коштів з Державного бюджету по різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення.

22. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Масенка О.М.

23. Різне.

На сесію запрошуються: голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.