Іван Момот привітав миргородців із Днем міста та 70-річчям визволення Миргородського району від фашистських загарбників

e-mail Друк PDF

18 вересня голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у Миргород та взяв участь в урочистостях, присвячених Дню міста та 70-річчю визволення Миргородського району від фашистських загарбників.

Вітаючи учасників урочистих зборів, які відбулися у Палаці культури курорту «Миргород», Іван Момот зазначив, що миргородці по праву пишаються рідним містом, його славною історією, традиціями, сучасними досягненнями, адже Миргород сьогодні – це сучасне місто-курорт з розвиненою інфраструктурою, промисловими підприємствами. За всім цим – копітка щоденна праця городян - патріотів свого міста.

- Миргород є прикладом для міст і селищ області. Він не стає, а вже став європейським містом, - наголосив Іван Момот.

Голова обласної ради подякував усім, кому небайдужа доля міста, хто щодня турбується про гідне і заможне життя земляків, розквіт Миргорода.

Було зачитано вітання жителям міста від Голови Верховної Ради України Володимира Рибака.

Ветеранів війни і праці, представників трудових колективів, громадськості, воїнів гарнізону привітали Миргородський міський голова Сергій Соломаха, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни Олексій Кійко, секретар Полтавської єпархії УПЦ Михаіл Волощук.

Сергій Соломаха, зокрема, підкреслив, що місто з набуттям статусу міста-курорту державного значення, впевнено тримає курс на поліпшення умов проживання, працевлаштування та на створення туристичної привабливості. На даному етапі триває робота по розробці Державної цільової програми «Соціально-економічний розвиток природних територій курорту державного значення на 2013-2017 роки». За результатами Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» Миргород виборов друге місце.

- Наші спільні зусилля, як бачимо не марні, а інакше і не може бути», - підкреслив міський голова, звертаючись до земляків.

Іван Момот та Сергій Соломаха вручили групі миргородців почесні відзнаки.

Завершилися урочистості святковим концертом за участю художніх колективів Миргорода.