70 років миру у місті миру

e-mail Друк PDF

18 вересня у м.Миргороді відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня міста та 70-ї річниці визволення від німецьких загарбників.

Із головним святом громади присутніх у Палаці культури курорту "Миргород" поздоровив міський голова Сергій Соломаха, подякувавши визволителям 373-ї та 93-ї Миргородських дивізій, учасникам війни за бойовий і трудовий подвиг.

Поважну аудиторію та найпочесніших гостей – ветеранів Великої Вітчизняної війни – привітав із подвійним святом від себе особисто, депутатського корпусу та голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка голова обласної ради Іван Момот.

- Сьогодні Полтавська область - це область, яка займає по багатьом позиціям перші місця в Україні, це сільське господарство, промисловість і культурна сфера, але в багатьох напрямках розвитку Миргород є прикладом для міст і селищ області. Ви вже не стаєте, а стали європейським містом, і є прикладом для всієї України. У цей день я хотів би побажати вам, дорогі миргородці, добра і щастя, успіхів і добробуту, щоб ви мали насолоду від цього життя, щоб ви раділи і кожного дня відчували, що ви горді за те що ви живете і працюєте у такому прекрасному місті, - наголосив Іван Момот.

З вітальним та напутнім словом до учасників урочистостей звернувся член ради Миргородської міської організації ветеранів України, учасникбойових дій ВВВ Олексій Кійко. Він закликав прийдешні і наступні покоління свято берегти пам'ять про полеглих на фронтах земляків та подякував владі за постійну турботу і підтримку ветеранів.

На зібранні було оприлюднено вітання на адресу ветеранів Великої Вітчизняної війни та громади міста Миргорода від Голови Верховної Ради України Володимира Рибака.

Від Полтавської єпархії миргородців привітав секретар Михаїл Волощук.

З нагоди Дня Миргорода та 70-річчя його визволення представникам Миргородської міської організації ветеранів України, військовослужбовцям Миргородського гарнізону, трудовим колективам та кращим працівникам підприємств, установ та організацій було вручено відзнаки.

Завершилися урочистості святковим концертом за участю художніх колективів міста.