У Миргороді презентували Полтавщину-туристичну

e-mail Друк PDF

20 вересня у Миргороді працювали Міжнародний бізнес-туристичний салон «Полтавщина – 2013» та виставка «Відпочивайте на Полтавщині», організовані до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Миргородці та гості міста мали можливість стати учасниками майстер-класів декоративно-ужиткового мистецтва, презентації садиб зеленого туризму, мисливського, рибальського та інших популярних в області видів туризму.

У роботі туристичної виставки взяли участь представники Волинської, Житомирської, Київської, Сумської та Чернігівської областей, 23-х районів Полтавщини та трьох міст обласного значення – Миргорода, Кременчука та Комсомольська, делегації з Республіки Грузія, Російської Федерації та Республіки Болгарія.

У рамках святкових заходів відбулися урочисті збори, панельна дискусія на тему: «Партнерство влади і бізнесу – запорука сталого розвитку сфери туризму і курортів», урочисте підписання угод та меморандумів про співробітництво, театралізована екскурсія по Миргороду, туристична велоекскурсія «Миргородщина – цілюще джерело», ознайомлення з роботою ПрАТ «Миргородкурот».

У числі почесних гостей виставки та Міжнародного бізнес-турсалону "Полтавщина - 2013" був голова обласної ради Іван Момот. Він оглянув експозицію виставки, спілкувався з її організаторами та учасниками.

Під час інформаційного туру по Полтавській області, учасники бізнес-турсалону ознайомляться із туристичною інфраструктурою Решетилівського, Козельщинського та Кременчуцького районів, оглянуть виробничі потужності міста Кременчука, туристичні комплекси «Потоки Хауз» та «Європа».

Очікується, що проведені заходи сприятимуть підвищенню іміджу області, розвитку та популяризації національного туристичного продукту, налагодженню ділових контактів між підприємствами і організаціями.