До ювілею обласної філармонії

e-mail Друк PDF

24 вересня в обласній раді відбулася урочисте вручення групі полтавців книги «Полтавська філармонія – 70».

Це унікальне видання розкриває історію створення та становлення Полтавської філармонії як самобутнього висококваліфікованого колективу митців, який самовідданою працею, високим професіоналізмом, оригінальністю і неповторністю виконання здобув заслужену славу та визнання не лише в області та Україні, а й далеко за їх межами.

Видано книгу «Полтавська філармонія – 70» за кошти обласного бюджету. Більша частина накладу надійде до бібліотечної системи області.

Голова обласної ради Іван Момот та перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко урочисто вручили книги землякам, які в різний час доклали зусиль для розвитку філармонії, зростання виконавчої майстерності артистів, популяризації української національної культури, взяли активну участь у підготовці видання.

Серед тих, хто отримав книгу - Герой України Іван Балюк, ветерани установи - Герман Юрченко, Володимир Любанський, Борис Сисоєв, Борис Козлов. Ніна Панова, директор "Полтавського земляцтва у Москві" Микола Біденко, колишній начальник обласного управління культури Петро Бондаревський; заслужені артисти України Валентина Колісник, Олена Білоконь, Василь Панчук, заслужений діяч мистецтв України, композитор Олексій Чухрай, директор видавництва «АСМІ» Олексій Петренко, керівник науково-редакційного підрозділу – центр по дослідженню історії Полтавщини Олександр Білоуськоі.

Іван Момот дав високу оцінку творчій діяльності обласної філармонії, її провідної ролі у культурному житті Полтавського краю. Він наголосив, що чудові концерти вокальних, хореографічних, музичних колективів філармонії були, є і надалі будуть справжнім святом для жителів міста і області. Саме тому видання книги «Полтавська філармонія – 70», на його думку, має велике значення для збереження пам’яті про біографію творчого колективу.

Голова обласної ради висловив вдячність працівникам філармонії, усім причетним до видання книги.

- У Полтавської філармонії славне минуле, сьогодення і майбутнє, - зазначив голова обласної ради. – Бо свій талант, майстерність артисти щедро дарують людям.

Учасники зібрання обмінялися думками та враженнями щодо підготовки та видання книги «Полтавська філармонія – 70».