Полтавській філармонії - 70 років

e-mail Друк PDF

24 вересня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені М,В.Гоголя відбулися урочистості, присвячені 70-річчю заснування Полтавської обласної філармонії.

Трудовий колектив філармонії привітали голова обласної ради Іван Момот та заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко.

Іван Момот, зокрема, відзначив особливе місце, яке посідає філармонія серед об'єктів спільної власності територіальних громад області, її важливу роль у культурному житті області.

- Творчі колективи та виконавці Полтавської обласної філармонії, яких люблять і шанують полтавці, багато зробили для розвитку культури, духовності земляків, - зазначив Іван Момот.

Він наголосив, що в філармонії сьогодні працюють талановиті артисти, які з честю продовжують справу ветеранів, бережуть та примножують високі мистецькі традиції, засновані на глибокій повазі до національної і світової культури. Саме тому, за словами Івана Момота, у Полтавської філармонії є майбутнє.

Валерій Пархоменко, у свою чергу, підкреслив, що за ювілейною датою – життя колективу, натхненна щоденна праця артистів.

Було зачитане привітання філармонії від Міністра культури України Леоніда Новохатька.

Іван Момот та Валерій Пархоменко вручили почесні відзнаки облдержадміністрації та обласної ради працівникам та ветеранам філармонії.

Потому відбувся святковий концерт митців обласної філармонії.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій.