Засідання колегії облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

25 вересня відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації.

У засіданні, яке вів голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, взяв участь голова обласної ради Іван Момот.

На початку зібрання відбулося нагородження. Олександр Удовіченко вручив групі полтавців державні нагороди та почесні відзнаки Кабінету Міністрів України, яких вони удостоєні за вагомий особистий внесок у державне будівництво. У числі нагороджених – голова обласної ради Іван Момот, праця якого, відповідно до Указу Президента України, відзначена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

У ході засідання були розглянуті питання: про стан підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ області до опалювального сезону 2013-2014 року; про стан взаємодії обласної та районних державних адміністрацій з органами внутрішніх справ обласного та районного рівня у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян в області; про роботу Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Полтавській області щодо попередження та профілактики захворювань на території області.

За розглянутими питання прийнято відповідні рішення.