Депутати підтримали виділення коштів на будівництво ізолятора тимчасового тримання у Кременчуці

e-mail Друк PDF

26 вересня під головуванням Дмитра Хрістова відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, на якому розглянуто питання про внесення змін до Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011 – 2015 роки.

Як зазначив начальник штабу УМВС України в області в області Руслан Рославлев, дані зміни передбачають, у межах встановленого Програмою фінансування, перерозподіл коштів з метою їхнього спрямування на фінансування робіт по завершенню будівництва ізолятора тимчасового тримання Кременчуцького міського управління УМВС України в області.

Проект рішення, яке сприятиме покращенню умов перебування затриманих громадян в ІТТ, депутати підтримали та рекомендували внести на розгляд сесії обласної ради.

Заступник начальника управління державної пенітенціарної служби України в області Андрій Володько звернув увагу депутатів на недостатнє фінансове забезпечення у нинішньому році Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011 – 2015 роки в частині сприяння соціально-виховній роботі із засудженими в установах пенітенціарної служби області.

Зважаючи на важливість ресоціалізації засуджених, їхнього залучення до суспільно-корисної праці, комісія рекомендувала Департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити у 2013 році стовідсоткове фінансування заходів, передбачених Комплексною Програмою профілактики правопорушень на 2011 – 2015 роки.