Засідання обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення

e-mail Друк PDF

26 вересня під головуванням першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, в якому взяли участь начальники обласних управлінь і служб.

Відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання: підведення підсумків обласного огляду-конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи в закладах освіти; надання безоплатної первинної правової допомоги на базі бібліотек м. Полтави та в громадській приймальні Громадської ради при облдержадміністрації; про стан забезпечення соціально-правового захисту дітей, в тому числі стан злочинності серед неповнолітніх, її профілактика та попередження правопорушень у дитячому та молодіжному середовищі, попередження дитячої бездоглядності; роль громадських організацій у розвитку правовиховної та правоосвітньої роботи серед молоді; виконання рекомендацій Полтавської обласної МКМР з правової освіти населення від 22.03.2013 щодо підготовки пам’яток з контактною інформацією куди можна звернутися за допомогою жертвам насилля.

В своїх доповідях виступаючі акцентували увагу на співпрацю органів виконавчої влади, засобів масової інформації, освітніх закладів, установ, організацій в напрямку правової освіти населення, а також окреслили проблемні питання.

Переможці обласного огляду-конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи в закладах освіти були нагороджені відповідними дипломами Полтавської обласної МКМР з правової освіти населення.

За результатами засідання прийняті конкретні рекомендації, які направляються всім членам МКМР до відома та використання в роботі.