У полі зору депутатів – питання охорони довкілля

e-mail Друк PDF

27 вересня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування розглянуто профільні питання, внесені до проекту порядку денного вісімнадцятої сесії обласної ради.

У засіданні, яке вела голова комісії Тетяна Корост, взяли участь голова обласної ради Іван Момот, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов, начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігор Піддубний, перший заступник начальника управління лісового господарства в області Олексій Тенянко, перший заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрій Злобін, голова Решетилівської районної ради Віктор Різник, Гадяцький міський голова Тетяна Савченко, Решетилівський селищний голова Володимир Кузьменко, представники громадських організацій.

Депутати підтримали проект рішення «Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року», яким передбачається виділення коштів Зіньківській міській раді на придбання спеціалізованої сміттєзбиральної техніки.

Також комісія схвалила внесення змін до Положення про Порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва. Ці зміни зумовлені приведенням Положення у відповідність до вимог Бюджетного Кодексу України та законодавчих актів.

У контексті даного питання голова обласної ради Іван Момот звернув увагу Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації на необхідність врахування при розподілі коштів, які надійшли до обласного бюджету в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, використання відповідних фінансових ресурсів, що акумульовані на базовому, місцевому рівні.

У ході засідання комісія підтримала проекти рішень щодо надання в користування мисливських угідь: сільській громадській організації «Мисливсько-рибальське товариство «Фазан» - на території Решетилівського району; державному підприємству «Диканське досвідне лісомисливське господарство» - на території Зіньківського району.

Питання про погодження проекту рішення «Про надання в користування Решетилівській районній громадській організації «Сокіл» мисливських угідь на території Решетилівського району» комісія рекомендувала доопрацювати в частині уточнення площі мисливських угідь.