Наголос Глави держави на державно-приватному партнерстві: регіональний аспект

e-mail Друк PDF

2 жовтня за участі голови обласної ради Івана Момота відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань: промислової політики, підприємництва та інвестицій; будівництва, транспорту та зв’язку, яке, поряд із очільником першої із них Миколою Данилейком, провів голова іншої, директор Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації – Віктор Шадчнєв. У роботі зібрання, також, узяв участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

Про проекти сесійних рішень щодо внесення змін і доповнень до Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2013-2014 роки та до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року "Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки" поінформувала директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович.

У цьому контексті голова обласної ради Іван Момот нагадав присутнім, що Президент України Віктор Янукович днями, під час презентації інвестиційних можливостей держави в рамках шостого Світового економічного симпозіуму в Нью-Йорку, вкотре наголосив, що Україна працює над тим, аби знайти такий формат стосунків, який би повною мірою реалізував принцип державно-приватного партнерства, сприяв залученню інвестицій. З цією метою діалог влади та бізнесу має поглиблюватися на всіх рівнях.

Із цим наголосом Глави держави цілковито кореспондуються й названі вище регіональні програми та запропоновані зміни до них, зокрема, стосовно підтримки підприємців – початківців, становлення прозорого бізнесу тощо, – підкреслив Іван Момот.

Володимир Марченко охарактеризував перспективи розширення співробітництва краю з польськими побратимами на основі удосконалення цих регуляторних актів.

У ході спільного засідання, із врахуванням думок депутатів обласної ради Миколи Безими, Віктора Бондаренка, Олександра Гриценка, Юрія Кривошеєва, Володимира Полтавця, Ігоря Сірика, Анатолія Трефілова та Миколи Хоменка, було вирішено рекомендувати сесії обласної ради ухвалити зазначені проекти рішень, а також: “ Про внесення змін до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об'єктах Полтавської області на 2011-2015 роки ” та “Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року “Про Програму підтримки обласного комунального підприємства “Аеропорт-Полтава” на 2013 рік”.