Опрацьовано проекти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

2 жовтня під головуванням Івана Гальченка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, в якому взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули питання про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки. З метою розв’язання комплексу завдань щодо ефективності виявлення та підтримки творчої праці учителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків комісія підтримала пропозицію профільного департаменту організувати проведення другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та нагородити учасників-переможців конкурсу грошовими преміями в розмірі 2 тис. грн.

Фінансування нагородження учасників конкурсу пропонується здійснювати за рахунок коштів обласного бюджету Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відповідно до асигнувань, передбачених кошторисом.

Слідом розглядалося питання про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки. За інформацією директора Депратаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимира Мирошниченка, під час підготовки навчальних закладів професійно-технічної освіти до осінньо-зимового періоду виникла проблема щодо функціонування водонапірної вежі державного навчального закладу "Професійний аграрний ліцей" с. Веприк Гадяцького району, яка у даний час визнана аварійною. Під загрозою забезпечення водою професійний ліцей, середня школа, дитячий садочок та лікарня села Веприк. З метою приведення у відповідність системи водопостачання навчального закладу необхідно придбати необхідне обладнання на загальну суму 52 тис. грн.

Депутати підтримали фінансування зазначеного заходу, яке планується здійснити за рахунок загальних асигнувань, виділених на галузь освіти по КФК 070501 "Професійно-технічні навчальні заклади".

З метою увічнення пам’яті визначної особистості, одного з корифеїв української культури і художньої освіти XX сторіччя Василя Григоровича Кричевського – архітектора, графіка, живописця депутати погодили присвоєння Полтавському краєзнавчому музею його імені.

З поміж іншого члени комісії опрацювали питання про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

По закінченні роботи комісії Іван Момот привітав депутатів постійної комісії обласної ради з питань освіти,науки, культури та працівників Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з наступаючим професійним святом – Днем працівників освіти.