З нагоди Дня юриста

e-mail Друк PDF

7 жовтня в Полтавському юридичному інституті Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» відбулися обласні урочистості, присвячені Дню юриста.

Представників однієї з найдавніших і найнеобхідніших у суспільстві професій – спеціалістів у галузі держави і права - привітали заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, начальник Головного управління юстиції в області Тетяна Колотілова.

Володимир Марченко, зокрема, відзначив, що стараннями юристів на Полтавщині забезпечується дотримання конституційних прав і свобод громадян, законності у всіх сферах державного і суспільного життя, зростання правової свідомості і правової культури полтавців.

Заступник голови обласної ради акцентував увагу щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом, яке, на його думку, сприятиме зміцненню правового фундаменту держави, вдосконаленню вітчизняного законодавства, розвитку демократичних засад.

Володимир Марченко підкреслив, що обласна рада приділяє важливу увагу формуванню правової освіченості жителів області, захисту прав і свобод громадян, профілактиці правопорушень. Депутати прийняли Програму правової освіти населення області на 2011 - 2015 роки, Комплексну Програму профілактики правопорушень на 2011 - 2015 роки, на виконання яких, починаючи з 2011 року, з обласного бюджету спрямовано 5,2 млн. грн.

Валерій Пархоменко, Володимир Марченко, Оксана Деркач вручили кращим юристам почесні відзнаки обласної державної адміністрації, обласної ради, Головного управління юстиції в області.

Потому відбувся святковий концерт.