Названо лауреатів обласної премії імені Леоніда Бразова

e-mail Друк PDF

10 жовтня відбулося засідання організаційного комітету з присудження обласної премії імені Леоніда Бразова, заснованої Полтавською обласною радою на підтримку української мови та писемності. Вів засідання голова обласної ради, голова оргкомітету премії Іван Момот.

Члени оргкомітету ознайомилися з матеріалами, поданими на здобуття цієї премії, розглянули літературну діяльність претендентів, обговорили представлені роботи та визначили переможців.

Відповідно до рішення оргкомітету, за значні досягнення в галузі сучасної української літератури, вагомий внесок в утвердження української мови, гуманістичних цінностей у суспільстві лауреатами обласної премії імені Леоніда Бразова у 2013 році стали:

- у номінації «Поезія» - Галина Вовченко, поетеса, член ради Полтавської спілки літераторів, за збірку «Фото. Поезії»; Тамара Голобородько, поетеса, за збірку «Стежинами Божого слова»;

- у номінації «Проза» - Олексій Кацай, член Національної спілки письменників України, за роман «Пекло»;

- у номінації «Драматургія» - колектив Полтавського общинного театру «А ідіше мазл» імені В.Бурлаки (художній керівник – Олена Гопей) – за сценічне втілення п’єси З. Сагалова «Танго – 33»;

- у номінації «Критика і літературознавство» - Олена Кобзар, доктор філологічних наук, професор кафедри ділової іноземної мови вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», за монографію «Фрідріх Геббель: художні виміри міфу»;

- у номінації «Публіцистика» - Ніна Шмалько (Данько), член Полтавської спілки літераторів, Кременчуцької міської спілки літераторів «Славутич», за книгу - есей «Григір Тютюнник і Мануйлівка».

За рішенням оргкомітету урочиста церемонія нагородження лауреатів премії імені Леоніда Бразова відбудеться 11 листопада в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя.