Пам’яті Раїси Кириченко

e-mail Друк PDF

14 жовтня у Полтаві, на меморіальному комплексі Герою України, народній артистці Україні Раїсі Кириченко, відбувся мітинг, присвячений 70-річчю від дня народження Берегині української пісні.

Вшанувати пам’ять видатної землячки, блискуча виконавська майстерність якої дарувала людям радість, життєву наснагу, надихала на добрі справи, прийшли голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, численні шанувальники її таланту.

- Такі постаті, як Раїса Кириченко назавжди залишаться у пам’яті народу, - сказав Олександр Удовіченко. – Вона була символом, який уособлював душу народу, а її життя - яскравим прикладом любові до української пісні, рідної землі, до людей.

У свою чергу Іван Момот наголосив, що Раїса Панасівна своїм талантом прославила Україну, Полтавщину. Пісні у її виконанні продовжують це робити й сьогодні.

Голова обласної ради подякував землякам, які сьогодні популяризують життєвий і творчий шлях співачки, роблять все для увічнення її пам'яті.

Добрі слова про Раїсу Кириченко, її талант сказали генеральний директор ОДТРК «Лтава» Микола Ляпанко, голова Глобинської районної ради Олександр Феденко та інші.

Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Пісні Раїси Кириченко виконав пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава» обласної філармонії.