З нагоди Дня соціального працівника

e-mail Друк PDF

31 жовтня в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулися обласні урочистості, присвячені Дню працівника соціальної сфери. Представників восьмитисячного колективу соцпрацівників Полтавщини привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач.

Олександр Удовіченко підкреслив, що надання соціальної допомоги – це на сьогодні найперше завдання влади. Соціальні працівники заслуговують пошани, бо щодня допомагають людям вирішувати їхні проблеми.

У свою чергу, Іван Момот підкреслив, що спільними зусиллями влади та працівників соціальної сфери, при підтримці громадськості, на Полтавщині успішно реалізуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича.

- На добрі слова заслуговує праця кожного соціального працівника, - сказав Іван Момот. - Адже турбуватися про найбільш незахищені та вразливі верстви населення – дуже відповідальна і нелегка робота, що вимагає професійних знань, високої культури, людяності.

Голова обласної ради наголосив, що обласна рада з розумінням ставиться до питань соціального захисту населення. Нею прийнята та успішно впроваджується обласна Комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки. На виконання заходів цієї програми у нинішньому році з обласного бюджету передбачено понад 8 млн. грн. Додатково спрямовані кошти на створення належних умов для перебування підопічних в будинках-інтернатах системи соціального захисту, які відносяться до спільної власності територіальних громад області; на здійснення фінансової підтримки статутної діяльності обласних громадських організацій, що опікуються проблемами осіб з інвалідністю, ветеранів; на виплату одноразової грошової допомоги громадянам, в тому числі і особам з інвалідністю, які потрапили в складні життєві обставини; на безкоштовне забезпечення медикаментами за рецептами громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Від імені обласної ради Іван Момот подякував соціальним працівникам - за плідну благородну працю і душевне тепло.

Кращі працівники та трудові колективи системи соціального захисту населення області були нагороджені Почесними відзнаками Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому.

Потому відбувся святковий концерт.