Володимир Онищенко: «Завдання влади – сприяти розвитку талановитих і обдарованих дітей»

e-mail Друк PDF

У минулі вихідні відвідувачі Хорольського районного Будинку культури мали можливість побачити кращі роботи вихованців районного центру дитячої та юнацької творчості.

На сьогоднішній день у позашкільному закладі працюють 29 різнопрофільних гуртків, це 40 груп, які відвідують 665 вихованців. На виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича „Кожній дитині – всебічний розвиток“, з метою широкого залучення учнів до гурткової роботи у Центрі дитячої та юнацької творчості з 1 вересня за рахунок субвенцій сільських рад та вивільнених годин відкрито 16 гуртків, 13 з яких працюють на базах сільських навчальних закладів. Переглянувши виставку творчих робіт вихованців Центру, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко схвально оцінив роботу районної влади щодо розширення мережі позашкілля і відмітив, що це сприятиме розвитку обдарованих і талановитих дітей.

- Що стосується талановитих дітей, то досить важливим є вчасно побачити, розкрити і підтримати талановиті здібності дитини та сприяти реалізації обдарованих дітей як творчих особистостей“, - зауважив перший заступник голови обласної ради.

Дякуючи тому, що в районному центрі дитячої та юнацької творчості працює ініціативний, творчий колектив однодумців-професіоналів вдається чимало зробити в плані розвитку творчих здібностей наших учнів. Діти із задоволенням відвідують гуртки Центру дитячої та юнацької творчості. Особливо великою популярністю користуються гурток бісероплетіння „Сходинки“ (керівник Тетяна Русин), гурток оригамі „Журавлик“ (керівник Марина Книжова), гурток народної іграшки „Вернісаж“ (керівник Наталія Музиченко), гурток народної творчості „Майстриня“ (керівник Алла Шепель) та ін.

Надзвичайно порадували гостей заходу проведені майстер-класи по виготовленню ляльок-мотанок, по різьбленню з дерева, виготовленню виробів технікою оригамі.

Всі, хто побував, цими вихідними в районному будинку культури і переглянув виставку творчих робіт, отримав яскраві враження від побаченого і був надзвичайно гордий за свій край і за людей, що живуть на Хорольщині і творять його сьогодення і майбутнє.