Володимир Онищенко: На Полтавщині створено сприятливий інвестиційний клімат, що забезпечує стабільний розвиток економіки

e-mail Друк PDF

5 листопада за участю першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка, директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олени Адамович, директора Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації, депутата обласної ради Віктора Шадчнєва відбулося відкриття відновленого Полтавського лікеро-горілчаного заводу.

Як повідомила голова правління ТОВ «Полтавський лікеро-горілчаний завод» Ольга Клягіна, нещодавно підприємство увійшло до найбільшого у Східній Європі міжнародного алкогольного холдингу «Global Spirits». Завдяки отриманим інвестиціям вдалося оновити матеріально-технічну базу підприємства, встановити новітнє обладнання, яке відповідає світовим стандартам та у поєднанні з сучасними технологіями та натуральними інгредієнтами забезпечить виробництво якісної конкурентоспроможної продукції. Відтепер щозміни планується випускати до 130 тисяч пляшок горілки торгової марки «Первак».

У вітальній промові Володимир Онищенко назвав відновлення Полтавського лікеро-горілчаного заводу знаковою подією. Він наголосив, що на Полтавщині створено сприятливий інвестиційний клімат, що забезпечує стабільний розвиток економіки, зокрема, виробництво товарів харчової промисловості.

Перший заступник голови обласної ради виконав приємну місію – перерізав символічну стрічку та відкрив модернізовану виробничу лінію.

Потому гості ознайомилися з поетапним шляхом створення напою, принципами роботи сучасного виробничого обладнання та системою контролю якості, спілкувалися з працівниками.