На порядку денному – захист прав споживачів

e-mail Друк PDF

6 листопада у Полтаві відбулася нарада, на якій обговорено питання захисту прав споживачів Полтавського регіону.

У нараді, яку вів голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, взяли участь голова обласної ради Іван Момот голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов, директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович, керівники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування міст і районів області, представники громадських організацій.

Олександр Удовіченко, зокрема, зазначив важливість роботи по захисту прав споживачів в контексті соціальних завдань, які ставить перед органами влади Президент України Віктор Янукович. Він наголосив на необхідності підвищення рівня захисту прав споживачів Полтавщини у різних сферах життєдіяльності.

У свою чергу, Іван Момот звернув увагу щодо доцільності покращення освітянських, медичних, житлово-комунальних послуг, які надаються населенню області, особливо у сільській місцевості, залученні до контролю за якістю таких послуг громадських організацій.

Свої пропозиції щодо удосконалення роботи по захисту прав споживачів регіону також висловили голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов, виконуюча обов’язки начальника інспекції з питань захисту прав споживачів в області Ліана Якимчук, завідувач сектору в області Державної інспекції з контролю за цінами Ірина Максимішина, голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб та інші.

Потому відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Полтавською облдержадміністрацією, Полтавською обласною радою та Державною інспекцією України з питань захисту прав споживачів.