Названо переможців студентського конкурсу

e-mail Друк PDF

6 листопада відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі у житті територіальних громад області.

Журі, яке очолює заступник голови обласної ради Володимир Марченко, розглянуло подані на конкурс студентські наукові роботи та визначило кращі з них.

Цього року, відповідно до Положення про конкурс, та зважаючи на високий науково-практичний рівень студентських робіт, журі встановило п’ять Перших, одну Другу і три Треті премії.

За рішенням журі Першою премією відзначені: студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Андрій Дяченко за наукову роботу «Управління процесом відкриття і розвитку скейт-парку «SKATE»; студент Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Ярослав Ткаченко за наукову роботу «Оцінка обґрунтованості тарифної політики на послуги з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами, які здійснюються у режимі маршрутного таксі (на прикладі одного з маршрутів)»; студентка вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» Катерина Смолякова за наукову роботу «Роль студентського самоврядування в роз’яснювальній роботі щодо реформування первинної медичної допомоги на засадах загальної практики сімейної медицини в Полтавській області»; студентка Полтавської державної аграрної академії Людмила Поставна за наукову роботу «Екологічний розвиток території на основі дієвості громад»; магістрантка Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка Надія Костіна за наукову роботу «Активізація громадського життя молоді Шишаччини через систему управління сільськими територіями в умовах сталого розвитку (з урахуванням досвіду молоді Німеччини)».

Друга премія присуджена студентці Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка Катерині Мастюх за наукову роботу «Зелений туризм для всіх».

Лауреатами Третьої премії журі визначило: студентку Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Валерію Циган за наукову роботу «Удосконалення механізму оцінки якості освітніх послуг на регіональному рівні»; студента Полтавської державної аграрної академії Михайла Крупу за наукову роботу «Соціальна мобілізація громади села Бережнівка»; студента Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Максима Щербину за наукову роботу «Відкриття фітнес-клубу «Levada - Athletics».

Нагородження лауреатів Конкурсу відбудеться на обласних урочистостях до Дня місцевого самоврядування.