Підтримати народне мистецтво

e-mail Друк PDF

Сьогодні перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко провів засідання виставкому обласного фестивалю художників-аматорів імені Григорія Ксьонза.

Перший етап виставок художників аматорів уже проведено у 18 районах та містах Комсомольськ та Лубни. До кінця листопада пройдуть виставки у Великобагачанському, Лохвицькому, Решетилівському, Чутівському, Гребінківському районах та місті Кременчук.

Члени виставкому заслужений художник України Іван Новобранець, голова обласної організації Національної спілки художників України, заслужений діяч мистецтв України Юрій Самойленко, голова правління обласного відділення Українського фонду культури Олександра Сидоренко висловили своє бачення підходів до визначення учасників другого (заключного) етапу виставки художників-аматорів, формування каталогу робіт та деяких організаційних питань.

Депутат обласної ради Ірина Балибіна запропонувала створити відеоролик про цю подію, що допоможе популяризувати і народне мистецтво, і роботи художників-аматорів Полтавщини.

Підбиваючи підсумки наради, Володимир Онищенко підкреслив, що головним завданням для влади він вбачає необхідність активного сприяння формуванню освітнього та культурного простору, підтримки талановитих полтавців та пропаганди народного мистецтва.