У руслі діалогу

e-mail Друк PDF

7 листопада у Полтаві відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Кращі практики впровадження Проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович, керівник моніторингової місії Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Україні Олена Крилова, експерт місії Ільдар Гіззізуллін, координатори впровадження Проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Полтавщини, представники Кіровоградської та Донецької областей, науковці.

Вітаючи учасників Проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», заступник голови обласної ради Володимир Марченко зазначив важливу роль, яку відіграє Проект у підвищенні ініціативи та активності громад, залученні населення до розв’язання актуальних проблем розвитку територій, конкретному вирішенні проблемних питань громад. Не менш важливим, на думку Володимира Марченка, є досвід, набутий у ході підготовки та реалізації мікропроектів, його вивчення та поширення.

Володимир Марченко поінформував учасників зібрання про заснований обласною радою обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

Про особливості реалізації на Полтавщині другої фази та попередні підсумки реалізації Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» розповів заступник директора Департаменту – начальник управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, координатор проекту від області Дмитро Орлов.

Під час спілкування учасники зібрання поділилися кращим досвідом впровадження Проекту, обговорили проблемні питання, які виникають у ході реалізації ініціатив громад.