З нагоди 15-ї річниці створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України»

e-mail Друк PDF

12 листопада у Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області за участю першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка відбулися урочистості, присвячені 15-ій річниці створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

Як повідомила голова ради Полтавського територіального відділення АППУ Тетяна Солоділова, на сьогоднішній день відділення нараховує понад 300 членів Асоціації, основними завданнями якої є захист законних прав платників податків, підвищення рівня їх знань з метою сприяння добровільній і своєчасниій сплаті податків, підвищення соціального престижу українського платника податків, створення необхідних правових та соціальних умов для залучення до підприємницької діяльності таких категорій населення як молодь, безробітні, тощо.

За останні три роки Полтавським представництвом АППУ було надано 138 усних та письмових консультацій для платників податків, проведено 32 семінари за участі майже 5000 учасників, випущено понад 25 тисяч листівок та брошур.

У вітальній промові Володимир Онищенко відмітив значний внесок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у представленні інтересів платників податків в органах державної влади та місцевого самоврядування при формуванні та реалізації державної податкової і економічної політики.

Кращі платники податків у Полтавській області були нагороджені Почесними відзнаками Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» та облдержадміністрації.