Іван Момот: Потрібно продовжувати роботу щодо увічнення пам’яті Раїси Кириченко

e-mail Друк PDF

12 листопада голова обласної ради Іван Момот зустрівся із заступником голови організаційного комітету Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Творчість Раїси Кириченко в культурному просторі України на покордонні ХХ-ХХІ століть», куратором Музею Раїси Кириченко, членом Національної спілки краєзнавців України Глібом Кудряшовим на його прохання.

Гліб Кудряшов поінформував Івана Момота про підсумки роботи науково-практичної конференції, яка відбулася під патронатом голови обласної ради в рамках заходів на відзначення 70-річчя Героя України, народної артистки України Раїси Кириченко.

За дорученням оргкомітету конференції Гліб Кудряшов висловив вдячність Івану Момоту за організаційну підтримку у проведенні наукового форуму, що уперше підніс ім’я Раїси Кириченко на високий академічний рівень української науки.

У свою чергу, Іван Момот наголосив на необхідності продовження роботи щодо увічнення пам’яті Раїси Кириченко, популяризації життєвого і творчого шляху видатної співачки, яка своєю творчістю примножила високі мистецькі традиції, збагатила духовну спадщину нації.

- Постать Раїси Кириченко сьогодні об’єднує полтавців навколо державотворення, патріотизму, високої духовності, - зазначив голова обласної ради.