З нагоди Дня працівників сільського господарства

e-mail Друк PDF

14 листопада у Полтавському міському будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства.

На початку святкової програми було зачитано вітальну телеграму Президента України Віктора Януковича, в якій Глава держави привітав полтавських аграріїв із трудовою перемогою - 5-мільйонним урожаєм зернових культур.

Представників агропромислового комплексу області, які зібралися в залі, з професійним святом вітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Олександр Удовіченко дав високу оцінку роботі агропромислового комплексу області, праці кожного аграрія.

- Полтавський хлібороб – найкращий хлібороб, який озброєний сучасною технікою та знаннями, - сказав голова облдержадміністрації. - Галузь сільського господарства на сьогодні є локомотивом економіки нашого регіону.

При цьому Олександр Удовіченко підкреслив високий професіоналізм та відданість полтавського селянства хліборобським традиціям.

Іван Момот, у свою чергу, наголосив, що полтавські аграрії люблять і добре дбають про землю, яка віддячує їм сторицею, а село було, є і залишиться основою нашої держави. Він подякував трудівникам сільського господарства за самовіддану працю, спрямовану на соціально-економічний розвиток області.

- Приємно, що в цій залі люди, які працюють на землі, вирощують хліб, розвивають тваринництво і все роблять для того, щоб сьогодні полтавське село жило і розквітало. Аграрний сектор завжди був пріоритетним для Полтавщини, – зазначив Іван Момот.

Про необхідність підтримки сільськогосподарських товаровиробників, які своєю працею визначають продовольчу безпеку регіону, говорив Олександр Мамай.

Кращим працівникам сільського господарства Олександр Удовіченко, Іван Момот та Олександр Мамай вручили державні нагороди, Почесні відзнаки Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, облдержадміністрації та обласної ради.

Після нагородження відбувся святковий концерт.