Полтавщина на шляху євроінтеграції

e-mail Друк PDF

19 листопада голова обласної ради Іван Момот, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович - зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні паном Кейсом Кломпенхаувером.

У ході зустрічі було розглянуто тематику економічної співпраці між підприємствами Полтавщини та Королівством Нідерландів, перспективи залучення іноземних інвестицій в економіку області.

Іван Момот та Віктор Животенко підкреслили євроінтеграційні прагнення Полтавського регіону, розповіли про співпрацю області з країнами Європейського Союзу.

Високий гість був поінформований про сільськогосподарський та промисловий потенціали Полтавської області, досвід співпраці полтавських підприємців із бізнесовими структурами Королівства Нідерландів в частині впровадження енергозберігаючих технологій.

Іван Момот звернув увагу на доцільність застосування в агропромисловому комплексі Полтавщини сучасних інноваційних технологій розвитку сільського господарства, розроблених у Королівстві Нідерландів.

Також, вважає голова обласної ради, необхідно сприяти розвитку культурних зв’язків між країнами на рівні регіонів.

У свою чергу, пан Кейс Кломпенхаувер зазначив перспективи співпраці Королівства Нідерландів із Полтавською областю у галузі сільського господарства, житлово-комунальній сфері, торгівлі, в організації транспортних перевезень тощо. Він констатував, що українці відзначаються працелюбством, освіченістю, готовністю сприймати нове, тому є надійними партнерами.

Сторони виявили взаємну зацікавленість у співпраці, зазначили готовність сприяти встановленню взаємовигідних стосунків.

У зустрічі взяв участь президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник.