У Полтавській обласній раді започаткували онлайн-відеоконференції

e-mail Друк PDF

26 листопада голова обласної ради Іван Момот провів онлайн-відеоконференцію з головою Новосанжарської районної ради Володимиром Левицьким та головою Козельщинської районної ради Юрієм Марченком.

Темою першого відеоспілкування стало виконання обласної Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013 – 2015 роки. Йшлося про кадровий потенціал, підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, розвиток активності територіальних громад, організацію та проведення громадських і соціальних заходів.

Таким чином, було апробовано нову форму зв’язку між обласною та районними радами Полтавщини, яку успішно використовує та рекомендує до впровадження Українська асоціація районних та обласних рад.

- Я задоволений, - зазначив Іван Момот, - Перша онлайн-відеоконференція пройшла нормально. З часом плануємо залучити до участі у такому спілкуванні усі районні ради.

На думку голови обласної ради, проведення онлайн-відеоконференцій сприятиме отриманню та поширенню необхідної інформації щодо діяльності органів місцевого самоврядування області, забезпечить можливість оперативного вирішення проблемних питань, обговорення перспектив розвитку місцевого самоврядування, обмін досвідом роботи.