Відбулося засідання колегії облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

28 листопада за участі голови обласної ради Івана Момота відбулося розширене засідання колегії обласної державної адміністрації. Вів засідання голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко.

На початку колегії Олександр Удовіченко та Іван Момот нагородили почесними відзнаками Кабінету Міністрів України, орденами та медалями соціальних працівників, працівників агропромислового виробництва, машинобудування та автотранспортної галузі Полтавщини.

Потому було розглянуто питання про роботу Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Полтавській області, її взаємодію з іншими суб’єктами виконавчої влади та виконання відповідних Указу Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 і постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року № 667.

За інформацією начальника Головного управління юстиції в Полтавській області Тетяни Колотілової, в області функціонує 28 реєстраційних служб районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції, створені інформаційно-консультативні групи для роз'яснень та допомоги громадянам у заповненні документів у сфері державної реєстрації прав. Реєстраційна служба надає методичну допомогу громадським об’єднанням області, щодо проведення просвітницької діяльності серед населення у напрямку легалізації громадських об’єднань. Проводиться системна робота по підвищенню рівня правових знань та навичок громадян з усіх сфер діяльності Реєстраційної служби.

Також у ході засідання було обговорено питання про стан безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті на території області.

– За 10 місяців 2013 року на території Полтавської області зареєстровано 928 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, що на 6,3 %більше порівняно з аналогічним періодом минулого року, – доповів начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області Олександр Штепа. - Щоб знизити аварійність ДАІ області постійно проводить комплекс заходів. Щотижня рота ДПС відпрацьовує адміністративні одиниці, де спостерігається ріст дорожньо-транспортного травматизму. У нагляді за дорожнім рухом активно використовуються сучасні засоби фіксації аварійно-небезпечних правопорушень. Систематично проводяться спільні рейди, спрямовані на припинення порушень у сфері безпеки дорожнього руху з боку перевізників.

За словами Олександра Штепи, активізована робота з вручення вимог і приписів на усунення недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі. Ведеться активна пропагандистська робота, як серед дітей, так і дорослих. З метою забезпечення безпеки дорожнього руху широко використовуються місцеві ЗМІ. Крім того за ініціативи УДАІ Полтавщини облрада затвердила обласну Програму розвитку безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки, якою на 2013 рік передбачено фінансування у розмірі 672 тис 600 грн. У поточному році в рамках вказаної Програми управління ДАІ 2013 року отримало субвенцій з місцевого бюджету на суму 472 тис. 600 грн. Вказані кошти були спрямовані на придбання приладів, що необхідні для поліпшення нагляду за дорожнім рухом та вдосконалення роботи стаціонарних постів ДАІ, та на пропаганду безпеки дорожнього руху.

За розглянутими питаннями прийнято відповідні рішення.