Акцент на безпеці дорожнього руху

e-mail Друк PDF

29 листопада під головуванням Михайла Кривошея та за участі голови обласної ради Івана Момота відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку.

Депутати розглянули та підтримали проекти рішень, які планується внести  до проекту порядку денного чергової сесії обласної ради: «Про інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Полтавської області», «Про інформацію прокурора Полтавської області «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області», «Про обласну Програму антитерористичних заходів на 2014 - 2015 роки», Про внесення змін до «Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки», «Про приведення у відповідність до офіційного обліку адміністративно-територіальних одиниць Полтавської області».

У порядку контролю було заслухано та взято до відома інформацію начальника управління ДАІ УМВС України в області Олександра Штепи про хід виконання Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки. На виділені з обласного бюджету 472,6 тис. грн. було закуплено пристрої для автоматичного візуального контролю руху, радіостанції, обладнання для екіпажів та стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби, комп’ютери, видано та розповсюджено інформаційну літературу з безпеки дорожнього руху тощо. Це у значній мірі сприяло роботі працівників ДАІ з попередження правопорушень на дорогах області.

Як з’ясували депутати в ході обговорення питання, більшість міських програм безпеки дорожнього руху, затверджених міськими радами міст обласного значення Полтавщини, профінансована лише частково.

Відтак, з метою попередження аварійності на дорогах області, на пропозицію голови обласної ради Івана Момота, комісія рекомендувала міським радам міст обласного значення забезпечити фінансування заходів міських програм безпеки дорожнього руху; управлінню ДАІ УМВС України в області рекомендовано посилити роботу з пропаганди безпеки руху серед населення.

- За рядками обласної, міських, районних програм безпеки дорожнього руху – життя людей. Саме тому наше спільне завдання  – забезпечити виконання цих програм, - підкреслив Іван Момот.

Про хід виконання Комплексної програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки в частині заходів сприяння соціально-виховній роботі із засудженими в установах пенітенціарної служби Полтавської області прозвітував заступник начальника управління державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Андрій Володько; про дотримання конституційних прав і свобод осіб, які утримуються в ІТТ міських та районних органів УМВС України в Полтавської області - виконуючий обов’язки начальника управління громадської безпеки УМВС України в області Олександр Костенко.

У ході засідання депутати заслухали та взяли до відома інформацію директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки про стан фінансування профільних Програм у 2013 році.

У контексті даного питання голова обласної ради Іван Момот звернув увагу на необхідність головним розпорядникам коштів передбачити в обласному бюджеті на 2014 рік фінансування заходів обласних програм, які з певних причин не були профінансовані у 2013 році.

Зважаючи на заяву депутата Дмитра Хрістова про складання повноважень голови профільної комісії у зв’язку із виходом із фракції «Батьківщина» в обласній раді, комісія підтримала пропозицію голови обласної ради Івана Момота про обрання депутата обласної ради Михайла Кривошея головою постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку.

У засіданні взяв участь депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Юрій Шляховий.

 

 

 

.