З історії місцевого самоврядування Полтавщини

e-mail Друк PDF

3 грудня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя відкрилася виставка виставки архівних документів «З історії місцевого самоврядування Полтавщини», підготовлена працівниками Державного архіву Полтавської області.

Виставка складається із трьох розділів: розвиток місцевого самоврядування в період входження українських земель до складу Російської імперії; діяльність органів місцевого самоврядування за радянської доби; сучасна історія місцевого самоврядування.

- Мета цього заходу – популяризація архівних документів, ознайомлення громадськості з архівними документами, що свідчать про становлення та розвиток органів місцевого самоврядування на Полтавщині. Ми хотіли показати працівників, депутатів не лише як посадових осіб місцевого самоврядування, а й як просто людей, які вболівають за свою територіальну громаду та розвивають її у різних напрямках», - розповіла директор Державного архіву Полтавської області Валентина Гудим.

У числі перший відвідувачів виставки голова обласної ради Іван Момот, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, представники делегацій органів місцевого самоврядування області – учасники обласних урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Відкриваючи виставку, Іван Момот зазначив важливість вивчення досвіду попередників.

- Це - наша історія, - наголосив голова обласної ради. – Ми повинні знати і використовувати в роботі досвід наших попередників, пам’ятати ветеранів органів місцевого самоврядування - тих, хто в різний час доклав зусиль для розвитку рідного полтавського краю.