«Моя глибинко - ти тримаєш Україну»

e-mail Друк PDF

5 грудня голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у Лохвицький район та взяв участь в урочистостях, присвячених 90-річчю утворення району та Дню місцевого самоврядування.

В районному будинку культури Іван Момот оглянув експозицію виставки «Багатство і щедрість землі Лохвицької», спілкувався з керівниками району, очільниками підприємств, лохвиччанами.

В якості почесного гостя голова обласної ради взяв участь у районному святі «Моя глибинко - ти тримаєш Україну».

Про трудові здобутки району, плани на майбутнє учасникам зібрання розповіли голова райдержадміністрації Анатолій Заславець та голова районної ради Любов Кірієвська. Зокрема, було зазначено, що місцеві бюджети виконуються в середньому на 140%, за підсумками збирання врожаю зернових культур в хлібороби району займають в області лідируючі позиції. Багато зроблено в районі для розвитку соціальної інфраструктури сільських населених пунктів: відремонтовано приміщення дошкільних начальних закладів, будинків культури, шкіл, лікарняних закладів, реконструйовано системи освітлення вулиць, водогони. Як наголосив Анатолій Заславець, це стало можливим завдяки тісній співпраці виконавчої і представницької влади, підтримці громадськості, звитяжній праці жителів району.

-Мені приємно цього дня бути разом із своїми земляками, - зазначив Іван Момот. – Я народився і виріс на цій землі, вболіваю за неї, радію трудовим перемогам лохвиччан.

Голова обласної ради відмітив зростання ініціативи та активності органів місцевого самоврядування, громад району у розв’язанні актуальних проблем розвитку територій. Так, у нинішньому році, органи місцевого самоврядування Лохвицького району представили на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад області найбільшу кількість проектів - 13, які визнані переможцями. Майже 375 тисяч гривень буде спрямовано району з обласного бюджету для вирішення питань реконструкції вуличного освітлення, систем водопостачання, ремонту будинків культури, впровадження енергозберігаючих технологій.

Іван Момот висловив вдячність жителям району за наполегливу працю, активну громадянську позицію та вручив групі лохвиччан почесні відзнаки обласної ради.

У свою чергу, діти передали Івану Момоту коровай, випечений із цьогорічного врожаю.

Почесні відзнаки райдержадміністрації, районної ради були вручені працівникам органів місцевого самоврядування району з нагоди професійного свята.

Завершилися урочистості святковим концертом.

Цього дня голова обласної ради зустрівся з представниками громадської організації «Лохвицьке земляцтво». У ході зустрічі обговорено питання консолідації зусиль членів організації для забезпечення соціально-економічного і культурного процвітання Лохвицької землі, збереження та примноження традицій рідного краю.