Міністр охорони здоров’я України на Полтавщині

e-mail Друк PDF

13 грудня на Полтавщині з робочим візитом перебувала Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова.

Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав автомобілі швидкої медичної допомоги

Біля будинку обласної ради відбулася урочиста церемонія вручення сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги «Сітроен», придбаних за кошти обласного бюджету в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

У заході взяли участь Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, керівники лікарняних закладів, представники громадськості, медичні працівники.

У вітальному слові Раїса Богатирьова зазначила, що кроки по реформуванню та модернізації охорони здоров’я набрали незворотньої динаміки, свідченням чого є підвищення стандартів медичних послуг, впровадження пілотних проектів по здешевленню ліків тощо. Вона підкреслила, що серед інших регіонів Полтавщина в цьому плані займає достойне місце.

У свою чергу, Олександр Удовіченко наголосив, що перспектива розвитку області полягає у суспільній злагоді, стабільному розвитку економіки. Одним із важливих напрямків роботи влади є розвиток галузі «Охорона здоров’я».

За словами голови облдержадміністрації, нові санітарні автомобілі, на які витрачено 15,5 млн. грн. бюджетних коштів, обслуговуватимуть сільські райони області. Полтавщина розраховує отримати такі автомобілі і від держави.

- Для обласної ради охорона здоров’я завжди була пріоритетною, - підкреслив Іван Момот. - Депутати з розумінням відносяться до потреб медичної галузі. При розподілі бюджетних коштів враховуються нагальні питання та проблеми медицини. У минулому році по галузі «Охорона здоров’я» за рахунок трансфертів з державного бюджету та вільного залишку бюджетних коштів на початок року на підтримку медичної галузі було спрямовано понад 170 млн. грн. Основна частка коштів, додатково виділених у 2013 році на галузь «Охорона здоров’я» становить майже 40 млн. грн.

Раїса Богатирьова урочисто вручила сертифікат на автомобілі керівнику об'єднаного автомобільного господарства Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

 

Колегія Міністерства охорони здоров’я України

У залі засідань обласної ради відбулося засідання Колегії Міністерства охорони здоров’я України.

Вела засідання Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова.

У роботі Колегії взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот.

Учасників зібрання привітав Олександр Удовіченко. Він, зокрема, розповів про здобутки області у соціально-економічному розвитку, зокрема щодо модернізації галузі «Охорона здоров’я», побажав плідної роботи.

У ході засідання розглянуто питання: про стан медичного забезпечення хворих з ендокринною патологією та подальший розвиток практичної ендокринології (доповідач – директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров’я України Микола Хобзей); про стан та подальший розвиток медичної допомоги дітям та матерям (доповідач – заступник Міністр охорони здоров’я України Олександр Толстанов).

В обговоренні доповідей взяли участь науковці, керівники органів виконавчої влади, департаментів охорони здоров’я облдержадміністрацій, головні лікарі лікарняних закладів.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак поінформував Колегію про досвід впровадження реімбурсації на препарати інсуліну у Полтавській області.