Опрацьовано проекти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

18 грудня під головуванням Миколи Данилейка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій, в якому взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. На засіданні розглянуто профільні питання, внесені до проекту порядку денного двадцятої сесії обласної ради.

Депутати опрацювали проект програми захисту прав споживачів у Полтавській області на 2014-2015 роки. Як доповіла директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович, програма спрямована на досягнення максимально ефективного захисту прав споживачів на основі комплексного підходу до питань удосконалення законодавства, механізмів захисту прав споживачів, підвищення їх правової грамотності та подальшого розвитку споживчої освіти.

За інформацією Олени Адамович з урахуванням регіональних особливостей реалізація в області державної політики у сфері захисту прав споживачів передбачається шляхом: підвищення рівня правової обізнаності та поінформованості споживачів про їх законні права; запровадження просвітницьких заходів та освітніх програм з питань захисту прав споживачів, видання навчальних посібників; утворення громадських консультаційних центрів; удосконалення процедури розгляду скарг у сфері захисту прав споживачів; підтримка діяльності громадських організацій споживачів відповідно до вимог чинного законодавства та ін. На виконання заходів програми з обласного бюджету передбачено 40 тис. грн.

Депутати підтримали внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2013-2014роки, метою яких є забезпечення діяльності Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва щодо створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва в області. Реалізація рішення потребує фінансування на 2014 рік 90 тис. грн.

З врахуванням доповнень депутатів комісія також погодила Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2014 рік, Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного співробітництва Полтавської області на 2014-2016 роки, програму підтримки обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" на 2014 рік та затвердила план роботи комісії на 2014 рік.

Дані проекти рішень комісія рекомендувала внести на розгляд сесії обласної ради.