У День Святого Миколая

e-mail Друк PDF

19 грудня, у День Святого Миколая, голова обласної ради Іван Момот завітав у гості до юних пацієнтів обласного санаторію для дітей зпорушенням опорно-рухового апарату, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Іван Момот ознайомився з матеріальною базою закладу, спілкувався з працівниками санаторію, цікавився питаннями фінансування, умовами проживання та лікування дітей.

Як поінформував головний лікар Віктор Бойко, у санаторії перебуває 92 дітей, в основному – це мешканці сільських районів Полтавської області, які мають ортопедичні патології. Курс лікування триває від одного місяця до півроку. Для пацієнтів створено всі умови для проживання, лікування і навчання. Передбачені для санаторію в обласному бюджеті на 2013 рік кошти отримані та використані в повному обсязі.

У розмові з медперсоналом голова обласної ради наголосив, що охорона здоров’я є одним із пріоритетів роботи обласної ради та запевнив, що депутати й надалі будуть приділяти особливу увагу питанням розвитку обласних лікувальних закладів.

Потому голова обласної ради зустрівся з дитячим колективом, привітав вихованців із Днем Святого Миколая, вручив традиційні подарунки та побажав якнайшвидшого одужання.

У відповідь діти подарували гостю віночок новорічних пісень.