На порядку денному – питання соціального захисту населення

e-mail Друк PDF

23 грудня під головуванням Анатолія Олійника відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення.

Депутати заслухали та обговорили інформацію заступника директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олени Шишкової про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2014 рік.

Проект рішення з цього питання комісія погодила та рекомендувала сесії обласної ради його підтримати.

У ході засідання було затверджено план роботи постійної комісії на 2014 рік.

У контексті даного питання учасники засідання розглянули інформацію директора Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Корнієнко про перспективи впровадження у 2014 році заходів обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

За участі голови комісії Анатолія Олійника, депутатів: Віктора Кравецького, Тамари Дорохіної, Володимира Коваля; представників Громадської ради при облдержадміністрації: Олексія Шаманенка, Віктора Демочка та Сергія Чумака - було обговорено шляхи вирішення проблемних питань, які стосуються соціального захисту інвалідів, одиноких престарілих громадян, підопічних будинків-інтернатів системи соціального захисту.