Зустріч із Послом Грузії в Україні

e-mail Друк PDF

25 грудня голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні паном Міхеїлом Уклебою.

Олександр Удовіченко поінформував високого гостя про економічний і культурний потенціал області.

У ході зустрічі обговорено розвиток партнерських стосунків між Україною і Грузією на рівні регіонів, зокрема у культурно-мистецькій галузі, туризмі, оздоровленні дітей.

Сторони виявили взаємну зацікавленість у подальшій співпраці, зазначили готовність сприяти встановленню взаємовигідних стосунків.

У зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко, директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович, начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій.

У плані візиту Міхеїла Уклеби – відвідання Грузинського культурно-освітнього центру в Полтавському університеті економіки і торгівлі, Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя, де відбудеться прем’єра спектаклю «Ханума» за постановкою грузинського режисера Цицино Кобіашвілі.

Довідково: За підсумками 10 місяців поточного року обсяг експорту товарів з Полтавщини до Грузії склав 51,8 млн. дол. США. Питома вага експорту до Грузії в загальному обсязі експорту продукції області до країн світу становить 2,4%. До Грузії з області експортуються харчові продукти, машини, механізми, електротехнічне обладнання, транспортні засоби та ін.