Відбувся ІІ з’їзд членів Споживспілки області

e-mail Друк PDF

17 січня за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка відбувся ІІ з’їзд членів Споживспілки Полтавської області, який розглянув звіти Ради і правління та ревізійної комісії Спілки споживчих товариств «Споживспілка Полтавської області» про проведену роботу у звітному періоді та визначив завдання щодо подальшого підвищення ефективності господарювання підприємств і організацій системи області.

В роботі ІІ з’їзду членів Споживспілки Полтавської області взяв участь голова Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств Василь Гончаренко.

З доповіддю «Про роботу Ради і правління Спілки споживчих товариств «Споживспілка Полтавської області» за звітний період та завдання щодо підвищення ефективності господарювання кооперативних організацій і підприємств» виступив голова правління  Володимир Кідін.

Всі заходи, що вживались правлінням і Радою Спілки споживчих товариств «Споживспілка Полтавської області», відмітив голова правління, позитивно вплинули на поліпшення економічної ситуації підприємств та організацій системи.

Загальний обсяг роздрібного товарообороту області зріс і склав більше 1,1 млрд.грн., збільшилась продаж непродовольчих товарів на 17 млн. грн.. Їх питома вага постійно зростає і становить 21 % до загального роздрібного товарообороту.

У звітному періоді увага правління була зосереджена на вирішенні питання підвищення конкурентоспроможності роздрібної мережі.

Оборот галузі ресторанного господарства склав 42,3 млн.грн., реалізовано продукції власного виробництва на 19,8 млн. грн.,її питома вага у обороті ресторанного господарства становить 46,9%.

Виробничими підприємства споживчої кооперації області вироблено промислової продукції на суму більше ніж 215 млн.грн.

Усі галузі діяльності, районні споживчі товариства та райспоживспілки спрацювали прибутково. Досягнуто суттєвого зростання власних обігових коштів. За звітний період сплачено до бюджетів та позабюджетних фондів 162 млн. грн.

Споживспілка Полтавської області підтримує реалізацію оптово-логістичного проекту «COOP-Retail», який покликаний посилити позиції товарів, сприятиме подальшому зміцненню кооперативних підприємств як суб’єктів ринку, зорієнтованих на високу ефективність господарської діяльності.

В своєму виступі Голова Правління Укркоопспілки Василь Гончаренко зауважив, що система споживчої кооперації завжди розвивалася за рахунок господарсько-фінансової діяльності. За його словами кооператори Полтавщини добре розуміють проблеми, які стоять сьогодні перед кооперацією. Створення єдиного оптово-логістичного центру – це не що інше, як те, що добре працювало раніше. Централізоване постачання товарів в роздрібну торгову мережу дає можливість системі нового економічного розвитку.

З’їзд обрав новий склад Ради та ревізійної комісії Спілки споживчих товариств «Споживспілка Полтавської області», делегатів на ІІ з’їзд споживчої кооперації України.

Рада в новому складі обрала на наступні 5 років головою правління Спілки споживчих товариств «Споживспілка Полтавської області» Кідіна Володимира Васильовича.