Опрацьовано проекти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

22 січня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, яке відбулося під головуванням Валерія Пархоменка, розглянуто питання, внесені до проекту порядку денного другого пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради. У роботі комісії взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного депутати повторно розглянули питання про обласний бюджет на 2014 рік. Після детального опрацювання питання члени бюджетної комісії підтримали проект обласного бюджету, а також пропозицію голови Полтавської обласної організації Української Спілки Ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), депутата обласної ради Юрія Цомартова провести виплату вдовам загиблих (померлих) воїнів-інтернаціоналістів до 15 лютого - Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у розмірі 400 грн. на 1 особу за рахунок коштів передбачених на виплату грошової допомоги за рішенням комісії обласної державної адміністрації з розгляду питань з надання матеріальної допомоги з обласного бюджету.

Також депутати підтримали пропозицію Правління Полтавської обласної організації Української Спілки Ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) про прийняття від імені обласної ради звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення, керівників засобів масової інформації щодо обмеження реклами алкоголю та пива.

У ході засідання бюджетна комісія розглянула та погодила питання про внесення змін до обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки. За інформацією заступника директора Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Лариси Оніщук, основним завданням програми є формування обласного туристичного продукту, конкурентоспроможного на внутрішньому та міжнародному туристичних ринках.

Виконання Програми забезпечується за рахунок коштів обласного бюджету та залучення інших джерел, які не суперечать діючому законодавству.

Здійснення визначених Програмою заходів сприятиме ефективнішому розвитку туристичної галузі та туристичної інфраструктури на місцях, сприятиме створенню нових робочих місць у депресивних сільських районах шляхом розвитку садиб зеленого туризму та народних промислів і ремесел, забезпеченню якісного і змістовного відпочинку населення, збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Реалізація Програми потребує фінансування з обласного бюджету, зокрема на: утримання комунальної установи обласної ради «Рекреаційний центр Криворудський» 540 тис. грн.; окремі заходи по реалізації регіональних програм, не віднесених до заходів розвитку – 1млн. 696 тис. грн.