З турботою про дітей

e-mail Друк PDF

31 січня за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка, голови Хорольської районої державної адміністрації, депутата обласної ради Сергія Полупана делегація від ПАТ „Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів“ на чолі з головою правління Володимиром Почепом, головою профспілкового комітету комбінату Надією Урбановою відвідала Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини обласної ради.

Головний лікар закладу Ніна Берегова познайомила гостей з колективом, а також дітками, яких перебуває в закладі 78. Понад 200 працюючих закладу забезпечують його функціонування.

Гості оглянули матеріальну базу будинку дитини, спілкувалися з його підопічними та працівниками.Головний лікар з вдячністю говорила про всіх, хто допомагає закладу.

Володимир Почеп від колективу ПАТ „Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів“ передав закладу майже 200кг фасованої сухої молочної суміші „Малютка premium“, пообіцяв і надалі постійно надавати підтримку будинку дитини продукцією молококомбінату.

Приклад співпраці ПАТ „Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів“ стане паростком доброго починання і для інших підприємств району та області щодо допомоги Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини.