Відбувся міжнаціональний спортивний турнір

e-mail Друк PDF

9 лютого, вперше у Полтаві, відбувся обласний інтелектуально-спортивний турнір з гри в нарди між національними общинами Полтавщини за участю понад 30 представників азербайджанської, вірменської, грузинської та чеченської общин.

Організаторами турніру виступили Полтавська обласна вірменська община «Ванк» та громадська організація «Ліга-нарди».

З вітальним словом до учасників змагань звернулася заступник голови постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки, культури Ірина Балибіна, яка наголосила, що увага всієї міжнародної спільноти прикута до подій XXII зимової олімпіади в Сочі. Участю у сьогоднішньому турнірі ми підтримуємо учасників наших національних збірних команд. «Варто відзначити, що громадянське суспільство в Україні з року в рік зміцнюється. Його інститути – громадські і благодійні організації, професійні та творчі спілки, інші об’єднання – поступово стають потужними центрами самоорганізації, які обговорюють актуальні суспільні проблеми, захищають права і інтереси всіх громадян, що проживають в Україні, поширюють цінності демократії і громадянської культури», - зауважила Ірина Балибіна та подарувала для призерів турніру підбірку літератури з історії Полтавщини. Учасників турніру також привітали голова вірменської общини, депутат Полтавської районної ради Валерій Кірокосьян, голова грузинської общини Рамаз Заркуа та голова чеченської общини Осман Муслімов. Турнір пройшов у дружній спортивній атмосфері. Переможцем турніру по «Коротким нардам» став Тимур Кехелія, а по «Довгим нардам» перемогу одержав Роберт Балян.

На запрошення президента ГО «Ліга-нарди» Сергія Самохатька в турнірі прийняли участь і вихованці Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №2 ім. Н.К. Крупської та представники активу організації.