У полі зору депутатів бюджетні та майнові питання

e-mail Друк PDF

27 січня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, яке вів її голова Валерій Пархоменко, розглянуто низку бюджетних та майнових питань.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Іван Момот, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, начальники обласних управлінь і служб.

Розпочалося засідання з аналізу інформації щодо використання у 2010 році бюджетних ресурсів, виділених для фінансової підтримки статутної діяльності обласних громадських організацій та погодження розподілу відповідних коштів на нинішній рік.

Обговорюючи питання, депутати обласної ради Юрій Цомартов, Олександр Масенко висловили критичні зауваження щодо підходів до розподілу коштів між громадськими організаціями. На їхню думку, обсяги фінансової підтримки з обласного бюджету мають залежати від чисельного складу організацій, їхніх заходів.

У порядку контролю депутати розглянули та погодили перелік та напрямки використання капітальних видатків, які пропонуються до фінансування в 2011 році за рахунок галузі «Культура». Понад 2 млн. грн. будуть спрямовані закладам культури, що відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад області. На ці кошти планується провести ремонтні роботи, поповнити бібліотечні фонди, придбати комп’ютерну техніку, сценічні костюми тощо.

Далі депутати обговорили проекти обласних програм, які вносяться на затвердження третьою сесією обласної ради: Програми правової освіти населення області на 2011 – 2015 роки, Програми сприяння соціально-виховній роботі із засудженими в установах кримінально-виконавчої служби Полтавської області  на 2011 – 2012 роки, Програми розвитку обласного комунального підприємства «Аеропорт – Полтава»  на 2011 рік та заходи по погашенню заборгованості по заробітній платі.

Проекти цих програм комісія рекомендувала внести на розгляд третьої сесії обласної ради.

У ході засідання було погоджено проект сесійного рішення «Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області», яким передбачено укладення трудових контактів із керівниками, а також продовження терміну їхньої дії.

Депутати схвалили проект сесійного рішення щодо приведення додатків до рішення  другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28  грудня 2010 року «Про обласний бюджет на 2011 рік» у відповідність з наказом Міністерства фінансів України  від 14.01.2011 року  № 11  «Про бюджетну класифікацію»; погодили розподіл видатків спеціального фонду обласного бюджету на проведення робіт, пов’язаних з ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування на 2011 рік за адміністративними районами області; підтримали продовження терміну дії обласної Програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2011 рік, включення Науково-редакційного підрозділу – центр по дослідженню історії Полтавщини Полтавської обласної ради  до Переліку підприємств, установ і організацій, що належать до спільної власності територіальних громад області; затвердили план роботи постійної комісії на 2011 рік.

У контексті питання про розгляд заяв та звернень, комісія погодила продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення - недіючої котельні за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 163 а, який включено до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад області; рекомендувала надати дозвіл на проведення ремонтних робіт нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Полтавський район, с. Ковалівка, вул. Першотравнева 1 б за умови, що вкладені орендарем в ремонт об’єкту кошти не підлягатимуть відшкодуванню з обласного бюджету.

Звернення ОГКП «Облбудкомплект» щодо зарахування коштів по орендній платі ПП «Укрбудцентр» та ПП «Денас» в рахунок виконаних ремонтно-будівельних робіт на базі за адресою: м. Полтава,  вул. Дружби, 12 депутати не підтримали, зваживши на виступ депутата Володимира Оніщенка, який зазначив, що виконані орендарями ремонтно-будівельні роботи проводилися з порушенням Положення про державні закупівлі.

Комісія схвалила та рекомендувала внести на розгляд третьої сесії обласної ради проект рішення «Про продаж шляхом викупу нежитлових приміщень за адресою: м. Гадяч, вул. Лохвицька, 30 г та 30 д».

У «різному» депутати заслухали інформацію першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка про роботу, яка проводиться керівництвом обласної ради шостого скликання щодо впорядкування правовстановлюючої документації на об’єкти спільної власності територіальних громад області.