Петро Ворона ознайомився з роботою Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру

e-mail Друк PDF

26 грудня голова обласної ради Петро Ворона відвідав Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та ознайомився з його роботою.

Петро Ворона оглянув матеріально-технічну базу диспансеру, в якому щомісяця проходять стаціонарне лікування понад 400 жителів області.

Голова обласної ради спілкувався з хворими, цікавився умовами, в яких перебувають пацієнти, ставленням до них медпрацівників.

Під час зустрічі із завідуючими та старшими медсестрами відділень диспансеру Петро Ворона відзначив важливість і відповідальність місії, яку виконують медики, оберігаючи здоров’я і життя людини, подякував за працю, наголосив на тому, що охорона здоров’я є основним пріоритетом у діяльності обласної ради. Водночас голова обласної ради застеріг медперсонал від протиправних діянь, насамперед хабарництва та поборів.

Особливу увагу Петро Ворона звернув на забезпечення закладу ліками та реактивами, що закуповуються за кошти обласного бюджету, на харчування хворих, надання їм якісної медичної допомоги.

Як поінформував головний лікар обласного клінічного онкологічного диспансеру Орест Вовк, у найближчих планах лікувального закладу створення єдиної комп’ютерної інформаційної мережі на онкологічних хворих, заміна функціональних ліжок, придбання сучасного обладнання, проведення ремонтних робіт приміщень.

Голову обласної ради супроводжував директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак.