До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

e-mail Друк PDF

27 лютого за участі заступника голови обласної ради Володимира Микійчука у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася VII науково-практична конференція ,,Екскурсійна діяльність – реалії та перспективи. Т.Г. Шевченко і Полтавщина”, присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

У конференції взяли участь представники туристичного загалу області: члени ГО «Спілка екскурсоводів Полтавщини», ГО «Обласний туристичний кластер», туристичні агенції із в’їзного та внутрішнього туризму м. Полтави, фахівці галузі туризму та культури з районів (міст) області, працівники освіти та студенти.

Під час конференції підбито підсумки роботи туристичної галузі області за 2013 рік та озвучено основні завдання на 2014 рік.

Почесним головою ГО «Спілка екскурсоводів Полтавшини» Анатолієм Черновим презентовано посібник для екскурсоводів «Полтавськими шляхами Кобзаря», туристичні маршрути по області «Т.Г. Шевченко і Полтавщина», «Т.Г. Шевченко на Пирятинщині».

Музейними та бібліотечними закладами області представлена книжкова виставка «Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка немає» та огляд бібліотечного фонду на допомогу екскурсоводу.

Володимир Микійчук подякував представникам туристичної галузі області за плідну роботу та наголосив на необхідності стабілізації суспільно-політичної ситуації в регіоні, об’єднання суспільства навколо завдань соціально-економічного розвитку Полтавського краю.