Петро Ворона зустрівся з активістами київського Майдану

e-mail Друк PDF

27 лютого голова обласної ради Петро Ворона зустрівся з активістами київського Майдану: Сергієм Полюховим (Кременчук), Володимиром Пономаренком (Лубни), Денисом Козаком, Іриною Яхно, Наталією Банцер (Полтава).

У ході зустрічі гості розповіли про революційні події у Києві, героїв Майдану, поділилися особистими враженнями.

Володимир Пономаренко підготував подарунок для Петра Ворони - саморобний дерев’яний щит, яким він захищався від беркутівців під час протестних акцій на вулиці Грушевського в Києві. Голова обласної ради висловив щиру вдячність Володимиру, проте подарунок не прийняв, зважаючи на те, що щит має знаходитися у музеї.

За кілька годин у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського за участю голови обласної ради Петра Ворони відбулася урочиста передача унікального експонату. Як запевнила головний зберігач фондів музею Тамара Кондратенко, семикілограмовий щит Володимира Пономаренка, на якому майданівець власноруч намалював зображення Божої Матері та Ісуса та де поставили особисті підписи його побратими, займе достойне місце у майбутній експозиції, присвяченій революційним подіям в Україні 2013-2014 років.

Виступаючи перед земляками, Петро Ворона зазначив, що ми маємо повсякчас звіряти свої вчинки з пам’яттю про тих людей, які пожертвували власним життям заради щасливого майбутнього України.

- Багато полтавців брали активну участь у подіях в Києві, - сказав Петро Ворона в інтерв’ю журналістам місцевих ЗМІ, - тому за рішенням обласної ради, народної ради та ради майдану будуть складені списки всіх учасників тих подій. Займатиметься цією роботою активіст Анатолій Ханко. Ми маємо намір допомогти цим людям і матеріально, і морально, щоб вони адаптувалися до звичного життя».