Володимир Микійчук взяв участь у роботі сесії Хорольської районної ради

e-mail Друк PDF

3 березня заступник голови обласної ради Володимир Микійчук здійснив робочу поїздку у Хорольський район та взяв участь у роботі тридцять третьої позачергової сесії районної ради.

Сесія достроково припинила повноваження голови районної ради Олександра Хрипка відповідно до його заяви. За результатами голосування головою районної ради обрано Юлію Бойко, голову районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Депутати прийняли заяву щодо подій а Автономній Республіці Крим, засудивши дії Російської Федерації, спрямовані на ескалацію конфлікту в регіоні. Заява містить звернення до української влади вжити всі необхідні дії для мирного вирішення ситуації в Україні та недопущення кровопролиття.

Виступаючи на сесії, Володимир Микійчук розповів про суспільно-політичну ситуацію в області, рішення обласної ради, спрямовані на забезпечення реалізації ініціатив громадськості, заходи на підтримку соборності і суверенітету України.Він закликав об’єднатися навколо суспільних і національних інтересів, зберігати віру у нашу державу.

У пленарному засіданні сесії взяла участь депутат обласної ради Валентина Петрова.