ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ КОНСТАНТИНОВА В.А.

e-mail Друк PDF

Звертаємося до Вас особисто та до депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим як керівники Полтавської обласної ради усіх скликань, починаючи з 1998 по 2014 рік.

Як громадяни України, як люди, які очолювали і очолюють найвищу представницьку владу в Полтавській області, ми не можемо стояти осторонь і спостерігати як руйнується територіальна цілісність нашої країни.

Так склалося історично, що на території Криму живуть багато вихідців із Полтавщини. Ми поділяємо тривоги кримчан і добре знаємо ті проблеми, про які зараз відкрито і з болем говорять у Криму. Створювалися вони не в один день і великою мірою мали бути вирішеними вчасно. Та зараз не час шукати винних.

Народ України уже багато років живе під мирним небом, ми не звикли розпалювати ворожнечу і не хочемо, щоб наші діти ставали гарматним м’ясом на догоду політиканам. Чи потрібно кримчанам бути розмінною картою в імперських іграх Росії і чиї діти заплатять за це своїм життям і здоров’ям?

Переконані, що кожна людина хоче жити гідно – мати достойну заробітну плату, гарні умови життя, працювати і відпочивати, ростити дітей та онуків. Нині у багатонаціонального населення Криму є реальний шанс отримати максимальну кількість прав, досягти бажаного рівня місцевого самоврядування, бути нарешті почутими у столиці. Але мова йде про Україну, і столицю нашої держави – Київ.

Ми звертаємося також до росіян, які зараз знаходяться на території Криму. Не потрібно брати в руки зброю, щоб іти з нею на брата і сусіда. Спільне коріння, спільна історія і спільне бажання жити в добросусідських стосунках – це те, що ніхто і ніколи у нас не забере.

Вважаємо, що тільки шляхом переговорів, бажання і уміння почути один одного можливо досягти єдиної мети всього українського народу – жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, мови і віросповідання.

Наша країна опинилася на загрозливій межі між миром і братовбивчою війною. З вірою в Бога і надією на розум закликаємо усіх до єднання в ім’я соборності і непорушності кордонів України!

Ворона П.В., Гришко В.В., Марченко В.О., Момот І.М., Полієвець О.В., Томін Є.Ф., Удовіченко О.В.