Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Кременчук

e-mail Друк PDF

11 березня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у місто Кременчук та ознайомився з роботою навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С.Макаренка та Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради, які відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Петро Ворона оглянув матеріальну базу «Ерудиту» та провів зустріч із учнями загальноосвітніх навчальних закладів області – переможцями та призерами Малої академії наук, які вдосконалюють свої знання, вміння та навички під керівництвом досвідчених учителів та викладачів вишів області.

Голова обласної ради цікавився організацією навчання, виховання та відпочинку дітей, умовами їхнього побуту, харчуванням.

У розмові з учнями та педагогами Петро Ворона зазначив, що обласна рада зацікавлена у формуванні високоінтелектуальної інтелігенції, тому робить все залежне для розвитку освітньо-оздоровчих закладів, задоволення багатогранних інтересів та духовних запитів обдарованої молоді, забезпечення реалізації її творчого потенціалу. При цьому голова обласної ради звернув увагу на необхідність всебічного гармонійного розвитку особистості, виховання високих моральних якостей молодих людей.

У ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою Петро Ворона ознайомився з матеріально-технічною базою закладу, умовами проживання ліцеїстів, провів зустрічі із трудовим колективом та вихованцями.

Як наголосив голова обласної ради, важливим завданням сьогодення є підготовка висококваліфікованих військовиків, яких не вистачає Збройним силам України. Він порадив ліцеїстам, більшість із яких мріють присвятити своє життя військовій службі, прикладати максимум зусиль для здобуття ґрунтовних знань, збагачуватися духовно, вчитися бути комунікабельними, вміти товаришувати, любити Україну та бути готовими стати на її захист.

Цього дня Петро Ворона виступив в ефірі Кременчуцької телекомпанії «Візит».

У робочій поїздці голову обласної ради супроводжував голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко.