Петро Ворона провів прес-конференцію

e-mail Друк PDF

17 березня в прес-центрі обласної ради відбулася прес-конференція голови обласної ради Петра Ворони на тему: «Про координацію дій органів влади, силових структур та громадських активістів».

Петро Ворона поінформував присутніх про завдання органів місцевого самоврядування Полтавщини у забезпеченні виконання Указу виконуючого обов’язки Президента України Олександра Турчинова про часткову мобілізацію.

- На сьогодні до військкоматів області звернулося близько п’яти тисяч осіб, які заявили про бажання стати на захист незалежності та територіальної цілісності України, - сказав Петро Ворона. - Відбулася нарада з керівниками силових структур, визначено план дій по формуванню підрозділів Національної гвардії України на теренах області. Цим питанням займатимуться військові за участю представників депутатського корпусу обласної ради та громадськості.

При цьому голова обласної ради зазначив, що сьогодні ми маємо унікальний сплеск патріотизму: полтавці готові захистити рідну землю від агресора. За словами Петра Ворони, ті земляки, які за віком не підлягають мобілізації, але яких хвилює доля рідної землі та свого народу, можуть записатися до резерву Національної гвардії.

Від імені обласної ради Петро Ворона звернувся до жителів області з проханням розглянути можливість прийняти біженців з Криму.

- Всі, хто має таку можливість і бажання, можуть звернутися до військкоматів та органів місцевого самоврядування, залишити свої адреси та контактні телефони, - наголосив голова обласної ради.

Потому Петро Ворона відповів на запитання журналістів, які стосувалися: надання органами влади області матеріальної підтримки Збройним силам; використання матеріально-технічної бази військових частин, які дислокуються на Полтавщині; попередження терористичних актів; вилучення у населення зброї, яка незаконно зберігається; долі полтавців, які несуть військову службу на Кримському півострові; щорічного оздоровлення дітей з Полтавщини у Криму; впорядкування загонів самооборони та громадських формувань; зміни керівників в управлінських структурах міст і районів області, розслідування замаху на вбивство голови народної ради Миргорода Василя Третецького та ін.