Володимир Микійчук виступив перед профспілковими активістами

e-mail Друк PDF

18 березня за участю заступника голови обласної ради Володимира Микійчука відбулося засідання виконавчої ради обласної ради профспілок, на якому розглянуто політичну ситуацію в Україніі. В ході засідання, яке вів голова обласної ради профспілок Леонід Вернигора, було також намічено першочергові завдання, які стоять перед профспілковими організаціями галузей, підприємств, установ та організацій щодо підвищення ефективності соціального діалогу та колективно-договірної роботи, соціальних стандартів життя працівників, охорони праці, проведення організаційно-фінансової роботи та ін.

У своєму виступі Володимир Микійчук зазначив зростання ролі профспілок у формуванні громадянського суспільства, захисті соціально-економічних прав і свобод працівників, налагодженні взаємовідносин між владою, роботодавцями та найманими працівниками.

Він поінформував, що на Полтавщині триває перезавантаження влади: обрано нового голову обласної ради, призначено нового голову облдержадміністрації, переобрано ряд голів районних рад, очікуються зміни керівництва райдержадміністрацій. На виконання ініціатив громадськості при обласній раді створено Громадську раду, яка виконуватиме дорадчі функції та допомагатиме депутатам у їхній роботі.

Щодо політичної ситуації, пов’язаної із подіями в Автономній Республіці Крим, Володимир Микійчук закликав профспілкових активістів зберігати спокійній, водночас не втрачати пильність та бути готовими захистити рідну землю від російських агресорів.

Заступник голови обласної ради висловив упевненість, що дієва співпраця між новою владою та профспілками сприятиме ефективному вирішенню питань захисту інтересів працівників, підвищення їхнього добробуту й безпеки, регулювання трудових відносин.

У засіданні взяла участь директор Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко.