З В Е Р Н Е Н Н Я до ПАТ “Полтавагаз“ та ПАТ “Полтаваобленерго“

e-mail Друк PDF

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради вкрай стурбована ситуацією, яка склалася з розрахунками за використаний газ та електроенергію бюджетними установами, організаціями і підприємствами області. Відсутність проплат пояснюється непроходженням платежів через Головне управління Державної казначейської служби в Полтавській області.

Останнім часом до обласної ради все частіше стали надходити повідомлення про можливе відключення закладів соціальної сфери від мереж газо- та електропостачання, що може негативно позначитися на життєдіяльності територіальних громад області та викликати невдоволення населення.

З метою забезпечення додержання вимог законів України “Про питну воду та питне водопостачання”, “Про теплопостачання”, уникнення соціальної напруги, звертаємося до керівників енергопостачальних підприємств області з вимогою: не допускати відключення підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, комунальної теплоенергетики та інших об’єктів соціальної сфери від мереж газо- та електропостачання.

Прийнято

на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради

20 березня 2014 року